V jednom z plzeňských panelákov sa v stredu odohrala obrovská dráma. Z piateho poschodia vypadlo len 10-ročné dievča a následne skočila napriek žiadosti hasičov aj jej 38-ročná mama, ktorá sa tak pokúsila o samovraždu.

V českej Plzni sa ostali zhrození susedia pozerať na neobvyklú drámu, ktorá sa takmer skončila tragédiou. Z piateho poschodia paneláka vypadlo len 10-ročné dievča, ktoré žilo podľa informácií Blesku v domácnosti spolu s ďalším súrodencom a matkou.

Nateraz nie je jasné, či vyskočilo zámerne, išlo o nehodu alebo ho ktosi sotil. Potom, ako dorazili na miesto nešťastia hasiči, však stála v okne už aj jej mama (38), ktorá sa chystala vyskočiť. Záchranári sa ju snažili prehovoriť, aby tak neurobila, no podľa slov susedy neúspešne. Žena aj dcéra pád zázrakom prežili, ale aktuálne bojujú o život v nemocnici v Plzni.

Podľa informácií Krimi Plzeň sú obidve naďalej v kritickom stave a je isté, že matka sa skokom z okna pokúsila o samovraždu. Nejasnosti tak ostávajú len okolo pádu dievčatka, ktorý intenzívne vyšetruje česká polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=qxj5aa-qVx0

Zdroj: krimi-plzen.cz │ Foto: YouTube/Krimi-Plzeň