Aj keď sa mohlo zdať, že dvanásta séria reality šou Farma už prišla o svoje najkontroverznejšie hviezdy a pred kamerami sa neudeje nič zvláštne, opak je pravdou. O ďalší klenot, ktorý sa zapíše do dejín súťaže, sa tentokrát postarala prostoreká Eva Lipovská, pričom sa jej pod rúškom tmy a alkoholu udial poriadny trapas!

Nie nadarmo sa hovorí, že alkohol je metla ľudstva, o čom sa mohli opäť presvedčiť aj diváci markizáckej reality šou Farma. Po poslednom dueli, z ktorého sa vrátil ako víťaz aktuálny farmár týždňa Vladislav Nikolajev, sa súťažiaci odtrhli z reťaze a užili si poriadnu párty. Kým vedro na zvratky robilo po celú noc spoločnosť inak krotkému Henrikovi i Lukášovi, medzi najväčších divochov s popleteným jazykom sa už štandardne pripojil záletník Henrich.

Okrem chlapov však alkoholu neodolali ani dámy, ktoré sa s pribúdajúcimi promile menili na poriadne divošky. Snáď najhoršie však dopadla večne kritizujúca Eva, ktorá ráno všetkých presviedčala, že veľa nepila a nič “zlé” neurobila. Kamerový záznam z kúpeľne však hovorí niečo iné a Martin Šmahel poskytol vo Farme X-tra divákom mimoriadne nelichotivé zábery. Kým značne podgurážená blondínka sedí v kúpeľni, po chvíli si začne sťahovať nohavice a vykoná “malú potrebu” priamo do vane. Následne pre ňu príde v dobrej viere kolega Noro, pričom Eve sa zosunie mikina do omočenej vane.

Na to už moderátor ukázal záznam z noci, kedy spoločensky unavenú farmárku obletovali muchy, pred čím ju zachránil nevedno kto z ostatných súťažiacich. Ráno po prebudení však sebavedomá Eva nemala dojem, že by sa stalo niečo zlé a vehementne dokonca odmietala skutočnosti z uplynulej noci. Miesto toho si rypla do fitnesky Sáry, ktorej bez pardonu kriticky oznámila, že výrazne pribrala nielen na tele, ale aj v tvári. Nuž, zdá sa, že keď opustí statok a nečakaný okamih uvidí v zostrihu, hrdá na seba rozhodne nebude.

Zábery zo šokujúceho incidentu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, streamable.com