Pri Púchove v obci Lednické Rovne sa polícií a hasičom naskytol otrasný pohľad. Po uhasení požiaru rodinného domu objavili dve mŕtve telá. V dome sa v čase incidentu nachádzalo až päť osôb a medzi zranenými sú aj dve maloleté deti.

Polícií a hasičom sa naskytol hrozný pohľad. Pri Púchove v obci Lednické Rovne našli po uhasení požiaru rodinného domu dve mŕtve telá. Podľa informácií Trenčianskej polície bola zadržaná už aj podozrivá osoba, ktorá má na svedomí vraždu.

V obci Lednické Rovne, okres Púchov, boli po uhasení požiaru rodinného domu nájdené 2 mŕtve ľudské telá. Polícia vykonáva na mieste procesné úkony vo veci podozrenia z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Podozrivá osoba bola zadržaná. Ďalšie informácie poskytneme až keď to procesná situácia dovolí,“ uviedla na sociálnej sieti.

Portál MyPovažská dodal, že hasiči z domu dve osoby vyniesli, no už sa ich nepodarilo zachrániť. Celkovo sa v čase incidentu nachádzalo na mieste nešťastia päť osôb, pričom tri, z ktorých majú byť dve maloleté osoby, sú zranené v rôznom rozsahu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mypovazska.sme.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR – Trenčiansky kraj