Deň na krokodílej farme sa stal osudným len 2-ročnému dievčatku. Dieťa totiž vbehlo do výbehu nebezpečných zvierat, ktoré ju za krátku chvíľu roztrhali. Strašný pohľad sa naskytol ako prvému jej otcovi, ktorý telíčko svojej milovanej dcérky objavil.

Deň na krokodílej farme v Kambodži sa skončil mimoriadne tragicky. V meste Siem Reap býva spoločne celá rodina, ktorá prevádzkuje krokodíliu farmu. Len 2-ročné dievčatko však zmizlo z dohľadu mamy a vbehlo do výbehu pre krokodíly. Nebezpečné zvieratá ju v priebehu chvíľky usmrtili a roztrhali.

Ako prvému sa hrozný pohľad naskytol práve jej otcovi, ktorý po návrate domov svoje dievčatko našiel. Zdrvená mama sa zo straty nedokáže spamätať a s plačom objímala v náručí pozostatky dcérky. Kým jej dieťa trhali krokodíly, venovala sa totiž svojmu novorodeniatku, ktoré prišlo na svet len nedávno.

Polícia podľa informácii portálu Khmertimeskh varuje rodiny v tamojšej oblasti, ktoré sa venujú farmárčeniu s krokodílmi, aby dbali o zvýšenú pozornosť v prípade detí. Tie sa totiž môžu medzi zvieratá kedykoľvek zatúlať a tragédia je na svete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: khmertimeskh.com │ Foto: Facebook/Pakistan Wildlife Foundation, YouTube/Viral Press, Pixabay