Neuveriteľná ľahostajnosť a nedbanlivosť matky svojich detí, ktorá dovolila svojim deťom hrať sa s nabitou zbraňou. Dôsledkom bola veľká tragédia s fatálnymi následkami len deväťročného chlapčeka!

V americkej nemocnici v štáte Arizona zomrel iba deväťročný chlapec, ktorého zastrelil do hlavy jeho mladší, iba dvojročný braček. Matka priznala, že predtým nechávala malé batoľa pohrávať sa s nenabitou zbraňou. Pravdepodobne to nemala v hlave úplne v poriadku. Žena je momentálne vo väzení.

K nešťastiu došlo v pondelok, avšak deväťročný Landen Lavarnia zraneniam podľahol hneď na druhý deň. Dvadsaťosemročná matka Wendy Lavarniaová podľa súdnych záznamov vypovedala, že nabitú zbraň položila na posteľ, kde sa nachádzali jej synovia vo veku dva a štyri roky. Deväťročný Landen sa hral obďaleč videohry. Zatiaľ, čo si matka odbehla pre púzdro na zbraň, však dvojročné dieťa zo zbrane vystrelilo a priamo zasiahlo do hlavy brata. Matka totiž priznala, že svojim deťom dovolila hrať sa so zbraňou a stláčať spúšť. Tridsaťjedenročný otec Kansas Lavarnia prišiel domov počas vyšetrovania streľby. Ten už si taktiež vo väzení odsedel tri roky za krádež.

Deväťročný zastrelený Landen Lavarnia

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Azcentral.com, Twitter