Futbaloví fanúšikovia sú v slzách potom, čo sa dostala na verejnosť smutná správa o nečakanej smrti obľúbeného futbalistu. Muž bol zavraždený za denného svetla na rušnej ulici, pričom mu už nebolo pomoci. Tragédia je momentálne predmetom vyšetrovania.

Zahraničné médiá obletela správa o násilnej smrti talentovaného futbalistu Volkana Kahramana. Včera (8. februára) sa bývalý rezprentant stretol s neznámym chlapom v kaviarni vo Viedni. Popri pití kávy malo dôjsť k hádke, v dôsledku čoho obaja muži opustili podnik.

Útočník vzápätí vytiahol zbraň a 43-ročného športovca strelil do hlavy. Následne spáchal samovraždu. Tragická udalosť vyvolala množstvo otázok, ktoré už možno nikdy nebudú zodpovedané. Momentálne prebieha vyšetrovanie.

Kahraman bol tureckého pôvodu, no svoju futbalovú kariéru začal v rakúskej reprezentácii, za ktorú odohral tri medzinárodné zápasy. Následne sa mu podarilo dostať sa do holandského futbalového klubu Feyenoord Rotterdam. Neskôr sa vrátil do Rakúska, kde hrával za SV Pasching, SV Salzburg a LASK.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: exxpress.at | Foto: Twitter, Pixabay