Neuveriteľná nezodpovednosť stála koncom júna život tri mladé ženy, ktoré zahynuli v dôsledku turbulentnej jazdy. Päť priateliek si užívalo neprimeranú rýchlosť, pričom krátka cesta, ktorá mala mať len zopár kilometrov, pripravila o život tri z nich!

Celou Európou momentálne otriasa tragická autonehoda, ktorej obeťami sa na ceste A-1 pri Sarajeve stali tri priateľky mimoriadne nezodpovednej vodičky. Sestry Lejla Orucová (†17) a Ajla Orucová (18) nasadli spolu s Ajlou Ibricaovou (†18) a Nadjou Neradinovou (†17) do auta smrti k vodičke Almire Ejubovićovej (20), ktorá viedla vozidlo BMW X5 v rýchlosti neuveriteľných 244 km/h!

„Jazdili tak rýchlo, že moje auto podskočilo, keď prešli okolo mňa,” uviedol svedok autonehody, pri ktorej zahynuli dievčatá poznajúc sa od prvého ročníka základnej školy. Vodička, ktorá zatiaľ nemala oprávnenie viesť motorové vozidlo, vpálila do kovovej tyče na diaľnici A-1, pričom automobil sa roztrhol na dve polovice. Kým dve z dievčat boli na mieste mŕtve, tretia, žiaľ, zomrela na následky zranení v nemocnici. Rodičia, ktorí pri nehode prišli o jednu z dvoch dcér, sú momentálne v šoku a modlia sa za Ajlu, ktorá bojuje o svoj život v nemocnici. Nezodpovedná vodička automobilu utrpela zlomeninu chrbtice a nosovej kosti.

Priateľky sa v osudný deň stretli, aby naplánovali narodeninovú oslavu Ajly Orucovej, ktorá sa v deň smrti svojej sestry druhýkrát narodila. Vážení, dávajte si mimoriadny pozor na cestách, nezodpovednou jazdou totiž neohrozujete len svoj vlastný život, ale aj životy iných vodičov! Video z nehody, ktoré môžete vidieť >>>TU<<< je toho jasným dôkazom!

Zdroj: vijesti.ba