K obrovskej tragédii došlo na východnom Slovensku, kde si na svoj život siahol desivým spôsobom mladý študent. Lucian sa nachádzal v maturitnom ročníku na gymnáziu a pred sebou mal nielen „skúšku dospelosti“, ale i celý život!

Nešťastie sa udialo v pondelok 14. mája okolo 22.00 h na železničnom priecestí v Michalovciach. Podľa informácií, ktoré sa Hitkám podarilo zistiť, sa mal Lucian pripravovať doma na maturitné skúšky. Odišiel však údajne von a už sa nevrátil. Nezvestnosť syna nahlásil na polícii jeho otec.

Keď sa však vrátil otec domov zažil prvý obrovský šok – list na rozlúčku. Druhý šok a desivý pohľad na svojho mŕtveho syna sa mu naskytol po príchode na miesto tragickej udalosti.

Už nebohý mladý maturant mal na sebe čierne oblečenie i kapucňu na hlave zrejme z dôvodu, aby ho nebolo na koľajisku vidieť. Zvolil si však neskutočne hrozivý spôsob ukončenia svojho života. Na koľajnice si položil len hlavu a so zaťatými päsťami čakal na prichádzajúci vlak. Ten mu svojou rýchlosťou oddelil hlavu od tela, čo mu spôsobilo okamžitú smrť.

Dôvod, pre ktorý sa mladík rozhodol ukončiť svoj mladý život zatiaľ známy nie je.

Ilustračné foto: pixabay.com