V obci Kecerovce v okrese Košice došlo v utorok večer k obrovskej tragédii. Záchranka bola privolaná k len 8-mesačnému dievčatku, pričom jej príchod museli sprevádzať aj hasiči. Hoci sa záchranné zložky snažili zo všetkých síl, dievčatku už pomôcť nemohli. 

Strašná tragédia sa odohrala v utorok večer v obci Kecerovce v okrese Košice. Do jedného z domov bola privolaná záchranka k malému dieťaťu. Ako uvádza denník Korzár, príbuzní zistili, že to s 8-mesačným dievčatkom nevyzerá dobre.

S privolanými záchranármi museli doraziť aj hasiči, ktorí mali mať problém s prístupom na miesto kvôli vzduchom ťahaným elektrickým káblom. Napriek obrovskej snahe záchranných zložiek sa však život dievčatka zachrániť nepodarilo.

Udalosť s tragickým záverom aktuálne vyšetruje polícia na východnom Slovensku. „Za doposiaľ presne nezistených okolností došlo k úmrtiu maloletej osoby (8-mesačné dieťa) v jednom z rodinných domov v obci Kecerovce,“ potvrdila krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová so slovami, že bola nariadená lekárska pitva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk │ Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky