Život dennodenne napíše množstvo príbehov. Niektoré sú veselšie, iné zas plné bolesti a zármutku. Bohužiaľ aj toto je jeden z tých menej veselých. Prišiel v ňom totiž o život relatívne mladý človek.

Všetko sa odohralo v utorok 14. marca 2017, v obci Lozorno (okres Malacky). Obeťou je 39-ročný Marián, ktorého život vyhasol pri smrteľnom zranení vo fabrike. Nešťastie sa podľa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave odohralo krátko po 12:30 hod. Podľa predbežných a stále neoficiálnych informácii mal smrť pracovníka spôsobiť úraz, pri ktorom mu vysokozdvižný vozík pritlačil hlavu a spôsobil mu zranenia nezlučiteľné so životom.

 

Do veci sa zapojil už aj Inšpektorát práce a Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Malackách, ktorého poverený príslušník začne vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Podľa svedkov nebohý nemal šancu prežiť a prístroj mu spôsobil devastačné zranenia. Známi ho opisujú ako poriadneho chlapa, ktorý bol slobodný.

Len čas a policajné vyšetrovanie ukážu, či šlo len o nešťastnú náhodu alebo pochybenie tretej osoby. Nateraz nám ostáva čakať, s akými výsledkami príde vyšetrovateľ a na Mariána si aspoň na chvíľu spomenúť vo svojich myšlienkach.

Zdroj: cas.sk, KRPZ | Foto: YouTube