Bol slávny, úspešný a bohatý, no vo vnútri sa musel veľmi trápiť. Napokon sa rozhodol pre ten najhorší krok, ktorým bola samovražda. Privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť. Rodina, priatelia i kolegovia sú v šoku, keďže mal pôsobiť uvoľnene a optimisticky.

Meno amerického modela Jeffa Thomasa v našich končinách nebolo známe, no jeho tvár ste určite zahliadli v časopise či na sociálnej sieti. Išlo totiž o úspešného modela, ktorý mal lukratívne ponuky z celého sveta, stretával sa so slávnymi celebritami a neraz sa pochválil luxusným bytom na Miami.

Na prvý pohľad sa mohlo zdať, že má všetko, čo si drvivá väčšina ľudí môže priať. Opak bol však pravdou. Telo 35-ročného krásavca našli pod oknami budovy bez známok života. Vyšetrovanie preukázalo, že mladý muž vyskočil z okna bytu na 57. poschodí. Okoloidúci zavolali políciu aj záchranárov, no lekár mohol už iba konštatovať smrť.

K samovražde Jeffa sa vyjadril aj módny návrhár Chris Haigh, s ktorým pravidelne spolupracoval. ,,Nikdy nevieme, čím ľudia skutočne prechádzajú. Pripomína mi to, aby som sa opýtal ľudí, ako sa cítia, aj keď sa navonok zdajú byť šťastní. RIP, Jeff,“ napísal k poslednému záberu, ktorý zverejnil na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: tmz.com  |  Foto: IG/iamjeffthomas, Pixabay