Obrovská TRAGÉDIA! Smrteľný úraz športovkyne (†21) na pretekoch!

Dátum:

Športovú komunitu zasiahla smutná správa o úmrtí mladej športovkyne, ktorá sršala optimizmom a vo svojom odvetví excelovala. Osudným sa jej stal incident počas pretekov, počas ktorých musela byť okamžite prevezená do nemocnice, kde napokon zomrela.

Maďarská jazdkyňa Eszter Jelesová sa 5. septembra zúčastnila na pretekoch vo Veliefendi v tureckej metropole. Jeden z dostihov vyhrala a s veľkým nasadením sa pustila do ďalšieho, no dostala sa do kolízie s iným koňom, v dôsledku čoho spadla z toho vlastného. Pri páde si vážne poranila hlavu a okamžite bola prevezená do nemocnice.

21-ročná športovkyňa podstúpila operáciu, no nemala vyhraté. Takmer dva týždne bojovala o svoj život, no napokon zraneniam podľahla. ,,Sme hlboko zarmútení správou, že Eszter Jelesová prehrala svoj trinásťdňový boj o život napriek snahe lekárskych tímov. Nech jej duša odpočíta v pokoji,“ oznámil na sociálnej sieti turecký Jockey Club.

Talentovaná brunetka si však veľmi dobre uvedomovala, že jazda na koni, do ktorej sa zamilovala, môže byť v určitých situáciách nebezpečná. ,,Ak niekedy zomriem kvôli svojej vášni pre rýchlosť, nebuďte smutní, pretože sa v tú chvíľu budem smiať,“ napísala pred pár rokmi na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: world-tody-news.com  |  Foto: IG/gaste24com  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...