V rodine legendárneho českého herca Miroslava Donutila (71) došlo k obrovskej tragédii. Jeho syn, ktorý žije s mladou českou herečkou, sa tešil na svojho prvého potomka. Malý chlapček sa ale, bohužiaľ, deň pred termínom pôrodu narodil bez známok života.

Legendárny herec Miroslav Donutil sa mal čochvíľa stať šťastným dedkom malého Matyaska. Jeho syn Martin (31) čakal bábätko so svojou partnerkou a českou herečkou Sárou Affašovou (28). Bohužiaľ, sympatická mladá žena prišla pred fanúšikov na sociálnej sieti s mimoriadne smutnou správou.

Deň pred oficiálnym termínom pôrodu prišlo bábätko na svet bez známok života: „Toto malo byť to najšťastnejšie obdobie našich životov. Miesto toho prišiel tvrdý pád do hlbokej priepasti, taký hlboký, že aj keď mám pocit, že už viac na dne sa byť nedá, o chvíľku spadnem ešte hlbšie,“ vyliala si srdce užialená herečka.

Šok v rodine bol o to väčší, že chlapček bol do poslednej chvíle úplne zdravý a nič nenasvedčovalo tragédii. „Mám pocit, že niečo vo mne zomrelo a s tým naším bábätkom odišiel aj kus mňa… Najhoršie je prebudiť sa a zistiť, že to nebol iba zlý sen,” dodáva zronene Sára, ktorej je Martin obrovskou životnou oporou. Na Slovensku došlo pred pár dňami k hrozivej nehode, pri ktorej takmer prišiel o život len 3-ročný chlapček.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/saraaffasova