K obrovskej tragédii došlo ešte v piatok v okrese Kežmarok na východe Slovenska. O život prišlo len 3-ročné dievčatko, ktoré malo podľa prvotných informácii privaliť skriňa. To, ako k incidentu došlo, je nateraz predmetom vyšetrovania. Rodina zverejnila na sociálnej sieti smutné slová.

Ako informuje portál Zregiónu, dieťa mala privaliť skriňa. Dievčatko utrpelo zranenia, ktorým na mieste podľahlo. Smutnú správu potvrdila aj prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová. “V danom prípade vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Kežmarku vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia, sú vykonávané potrebné procesné úkony,” uviedla.

Rodina malého dievčatka zverejnila na sociálnej sieti zarmucujúce slová. “Joooj, láska moja. Nemôžem tomu uveriť. Vráť sa mi domov, princezná moja,” napísala príbuzná. Polícia dodala, že vzhľadom k citlivosti prípadu a pre prebiehajúce vyšetrovanie nemôže verejnosti poskytnúť bližšie informácie. O život prišiel pred niekoľkými hodinami aj 33-ročný slovenský superstarista.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: presov.zoznam.sk