K obrovskej tragédii došlo v rodine slávneho brazílskeho futbalistu počas stredy. Jeho synovi odrazu ostalo nevoľno, a tak ho sanitka okamžite previezla do nemocnice. Počas prevozu ale, bohužiaľ, zomrel.

Obrovská tragédia zasiahla celý futbalový svet. V rodine slávneho brazílskeho futbalistu Cafua došlo k náhlemu a nečakanému úmrtiu. Jeho len 30-ročný syn Danilo Feliciano de Moraes prišiel v stredu o život.

So svojimi kamarátmi sa vybral zahrať si futbal, no po približne desiatich minútach sa necítil dobre. Okamžite mu bola privolaná sanitka, ktorá ho previezla do nemocnice Alberta Einsteina v Sao Paulo. Napriek veľkej snahe doktorov sa jeho život zachrániť nepodarilo a mladý muž zomrel na srdcový infarkt.

Smutnú správu potvrdil podľa informácii britského denníka TheSun kamarát Cafua Paulo Sergio. Danilo bol najstarším synom Cafua, okrem neho má ešte jedného syna a dcéru. Po hroznej správe vyjadrili futbalistovi úprimnú sústrasť aj kolegovia z klubu Sao Paulo, kde Cafu začínal svoju kariéru. “Futbalový klub Sao Paulo hlboko zarmútila smrť Danila, syna Cafua,” vyjadrili smútok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Syn Danilo (NAPRAVO)

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, Instagram/cafu2