K obrovskej tragédií došlo pred niekoľkými dňami v rodine známeho rapera. Bábätko, ktoré sa narodilo len pred desiatimi dňami, zomrelo v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti pre novorodencov. Otec ho v posledných chvíľach držal v náručí.

Obrovský smútok prežíva rodina známeho amerického rapera Snoop Dogga. Jeho najstarší syn Corde Broadus prišiel o milovaného synčeka Kai Love-a, ktorý sa narodil len pred desiatimi dňami. Bábätko zomrelo v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti pre novorodencov.

Corde, ktorý je z obrovskej straty zdrvený, už so svojou manželkou vychováva syna Ziona a dcérku Eleven. So smutnou novinou už oboznámil aj fanúšikov, ktorí okamžite zareagovali množstvom povzbudzujúcich správ. Snoopov syn zverejnil po smrti synčeka dojímavé slová:

Ďakujem za všetky vaše kondolencie. Môj syn urobil všetko, čo potreboval urobiť počas jeho desiatich dní tu na Zemi. Teraz postúpil a pokračuje vo svojej práci. Zomrel v mojom náručí a tá energia a pocit ma nikdy neopustí. Kai chce, aby ste všetci vedeli, že sa má skvele. Moja manželka Soraya je pokojná a ide dopredu s úsmevom. Život je nádherný, a to svetlo použijem na dosiahnutie šťastia a rastu. Ďakujem vám,“ napísal na Instagrame. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Corde s tehotnou manželkou
Rodinka s malou dcérkou Eleven si svojho synčeka užila len 10 dní

Zdroj │ Foto: Twitter, Instagram/kaiiiloves