Navonok sa všetci tvária šťastne a usmiato. Je to však naozaj tak? Netrápi ich vo vnútri niečo? Nebolí ich niečo? Reč je o povedomých aj menej povedomých tvárach z obrazoviek našich televízii. Dnes si posvietime na obľúbenú televíznu reláciu Tvoja tvár znie povedome a na jednu z účinkujúcich Linu Mayer.

Napriek tomu, že talentovaná speváčka v prvej časti zábavnej relácie triumfovala, po jej odvysielaní vyšli na povrch nepríjemné skutočnosti. Hoci Lina na obrazovke predvádzala skvelý výkon a vyzerala výborne, vo vnútri zrejme poriadne trpela.

Dôvodom jej utrpenia bola zlomenina pravej a prasknutie kosti v ľavej ruke, ktoré si speváčka spôsobila pred niekoľkými dňami “nevinným pádom”. Napriek mukám, ktoré podľa svojich slov počas predstavenia prežívala sa nehodlá vzdať.

Sebazápor zo strany mladej Liny je ale na mieste a dá sa pochopiť. V šoubiznise sa totiž snaží preraziť už nejaký čas a práve Tvoja tvár znie povedome, by mohla byť kľúčom na otvorenie dverí, na ktoré už nejaký čas klope.

Na záver treba uznať, že Lina je veľká bojovníčka. Napriek bolestiam, s ktorými počas spevácko-tanečného vystúpenia musela zápasiť, zvládla svoj výstup bravúrne a dokonca sa jej so skladbou od speváčky Adele podarilo ovládnuť prvé kolo. Odvážnej dievčine teda držíme palce a prajeme nielen v šou veľa úspechov.

Foto: Facebook, Instagram