V utorok ráno po deviatej hodine došlo pri Prešove k obrovskej tragédii. Podľa predbežných informácii prišiel o život 44-ročný muž poľskej národnosti, ktorého zrazilo v priemyselnom parku v areáli obchodného reťazca Lidl auto. Zraneniam na mieste podľahol.

Ako informuje na sociálnej sieti prešovská polícia, v utorok ráno po deviatej hodine došlo v obci Záborské k veľkému nešťastiu. 50-ročný vodič nákladného auta mal v priemyselnom parku z doposiaľ nezistených príčin zachytiť vozidlom 44-ročného muža z Poľska.

Ten zraneniam spôsobeným zrážkou, bohužiaľ, na mieste podľahol. Vodič nákladiaku bol podrobený dychovej skúške, no s negatívnym výsledkom. V prípade sa začalo trestné stíhanie vo veci usmrtenia, pričom presné okolnosti a príčiny sú predmetom vyšetrovania.

Televízia Markíza, ktorá prípad sleduje, priblížila, že k úrazu došlo v priemyselnom areáli obchodného reťazca Lidl. 44-ročná obeť pochádza z Poľska a bol to zamestnanec externej prepravnej spoločnosti. Nateraz nie je jasné, z akého dôvodu sa zdržiaval medzi vozidlami. O život prišiel pri Galante aj 18-ročný vodič, ktorý vošiel do protismeru a zrazil sa s nákladným autom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj, Televízia Markíza