Obrovské prekvapenie! Mladý spevák a známa seriálová herečka sa zasnúbili!

Dátum:

Tak toto nikto nečakal! Sympatický spevák sa postaral o poriadne veľký šok, ktorý mnohých jeho fanúšikov prekvapil. Idol mnohých mladých dievčat sa totižto odhodlal k veľkému kroku a svoju priateľku požiadal o ruku. 

 

Joe Jonas je mladý nadaný spevák a príležitostný herec, ktorý sa preslávil spolu so svojimi bratmi ešte v mladosti. Nielenže si bok po boku zahrali vo filmoch, ale spoločne založili aj kapelu Jonas Brothers, ktorá medzi mladými dievčatami spôsobila hotový ošiaľ. V súčasnej dobe sa bratia venujú vlastným projektom a skúšajú šťastie na sólovej dráhe. 28-ročný hudobník momentálne boduje so svojou novou kapelou DNCE, v ktorej pôsobí ako frontman.

Kapela DNCE

Nedarí sa mu len po pracovnej stránke, ale v tej súkromnej. Po nevydarenou vzťahu s krásnou modelkou Gigi Hadid sa zahľadel do sympatickej a slávnej anglickej herečky, ktorá hviezdi v obľúbenom seriáli Game of Thrones. Koncom roka 2016 sa začala dvojica stretávať a až po určitej dobe potvrdili širokej verejnosti, že naozaj tvoria pár. Aj napriek tomu, že títo dvaja holúbkovia nie sú spolu až tak dlho, Joe má v tom zrejme jasno. Svoju priateľku Sophie Turner totižto požiadal o ruku a s touto radostnou správou sa pochválil na svojom Instagrame. K snímke, na ktorej je zachytený zásnubný prsteň, napísal: „Povedala áno“. Fešný spevák a seriálová herečka tak čoskoro pribudnú k ďalším celebritným manželom.

Sophie Turner & Joe Jonas

Zdroj | Foto: Instagram

Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...