Markíza plánuje vysielať novú šou. A meno moderátora je pre mnohých prekvapením. Je ním obľúbený herec z Búrlivého vína!

Markíza spúšťa nový projekt pod názvom Ostrov. Do vysielania ho plánuje zaradiť na jeseň. Reality show sa v pôvodnom znení volá “Survivor” a formát je prevzatý zo Švédska, rovnako ako Farma, informuje portál medialne.etrend.sk. Portál ďalej uvádza, že zo žánrového hľadiska to bude obmena Farmy, ktorú Markíza na jeseň do svojej štruktúry nezaradí.
[sociallocker]

Marián Mitaš zahral svoju úlohu v Búrlivom víne famózne

“Diváci už čoskoro spoznajú niekoľkých slovenských dobrodruhov, ktorí nabrali odvahu a odišli na druhý koniec sveta, aby v neľahkých podmienkach dokázali, že to zvládnu. Tešte sa na poriadnu divočinu, nádherné zábery prírody, ale aj nových hrdinov, ich emócie a náročné súťažné úlohy,” takto láka televízia na svoju novú šou na tvnoviny.sk. Víťaz si odnesie rozprávkovú výhru vo výške sto tisíc eur.

Takýto luxus mal Mitaš pri nakrúcaní šou Ostrov

Prekvapením bol najmä výber moderátora. Markíza sa rozhodla pre herca z Búrlivého vína. Je ním Marián Mitaš, ktorý si v seriáli zahral zápornú postavu, divákmi však veľmi obľúbenú. Seriálový Michal Oláh v deji zomrel a teraz sa na obrazovky Markízy vráti späť práve v úplne novom projekte Markízy. Nakrúcanie si Mitaš užil na Filipínach.

Zdroj: medialne.etrend.sk, tvnoviny.sk | Foto: Facebook

[/sociallocker]