Lucka Bilá sa postarala o pekný rozruch! Na udeľovaní cien ankety populárnej hudby Český slávik milo prekvapila Mariku Gombitovú. To čo Lucka urobila nikto nečakal a krásne gesto tak vyčarilo úsmev všetkým zúčastnením.

[sociallocker]Speváčka neprikladá význam tomu, čo si o nej ľudia myslia ani ako jej gesta vnímajú. Každý prejav jej láskavosti je prirodzený a spontánny a tak tomu bolo aj na udeľovaní cien.

Krásne emotívne gesto, ktoré sledovali ľudia s nemým úžasom. Po vystúpení Mariky Gombitovej a Miroslava Žbirku, ktorí zaspievali pieseň Nespáľme to krásne v nás, za burácajúceho potlesku a standing ovation Lucka vybehla na pódium aby mohla svojho práve získaného devätnásteho slávika darovať Marike.

„Bola som veľmi dojatá, nečakala som, že sa také niečo udeje. Zrejme ani Lucia to neplánovala, bola to taká impulzívna reakcia, moment,“ povedala pre cas.sk Marika Gombitová.

Po vystúpení však čakalo malé prekvapenie aj na Lucku. Marika jej venovala svoju novú knihu Úlomky spomienok, ktorá vraj Luciu úprimne potešila.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]