Patrik Vrbovský je na scéne viac ako 20 rokov. Pred približne šiestimi rokmi vstúpila do jeho života moderátorka Jasmina Alagič a odvtedy patrí dvojica k tým najsledovanejším na Slovensku i v Česku. Už čoskoro sa to však ešte niekoľkokrát znásobí!

Manželia Vrbovskí majú za sebou perné dni. Obľúbený raper Rytmus so skupinou Kontrafakt odpálili v piatok v Bratislave obrovskú šou. Okrem toho sa ale spolu s manželkou Jasminou postavili pred kamery. Kráska sledovateľom na Instagrame prezradila viac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

,,Priatelia, je to tu. Dnešným dňom ja, Paťo, naša rodina, naši najbližší priatelia a aj ty Gabi strácame možno kus súkromia, ale ideme sa približovať viac ako kedykoľvek predtým. Stávate sa, ani neviete, v akej veľkej miere, súčasťou našich životov oddnes. Budete s nami všade,” šokovala obľúbená influencerka veľkou novinkou.

Jasmina priznala, že najbližšie mesiace budú pred prísnym drobnohľadom kamier. S tým, samozrejme, prichádza aj stres. ,,Musím si dávať extrémny pozor na pusu. Ale teším sa. Tak ako chceli ľudia spoznať Paťa a Jasminu, tak ako inak, ako takto…,” prekvapila mamina synčeka Sanela. Je teda jasné, že sa môžeme tešiť na reality šou, ktorej hviezdami budú práve celebritní manželia. Podrobnosti však zatiaľ zostávajú pod rúškom tajomstva.

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic