Doteraz sa Emma Drobná prezentovala tým, že po svojom boku nikoho nemá. To je však už minulosť a Emma tvorí pár s obľúbeným spevákom. 

[sociallocker]Sympatickú speváčku spájali prednedávnom napríklad i s Viktorom Vinczem, obaja však vtedy tvrdili, že sú iba kamaráti, čo nakoniec bola aj pravda. Víťazka poslednej SuperStar bola už počas súťaže veľmi dobrá kamarátka s ďalšími finalistami Štěpánom Urbánom a Pavlom Kovalíčkom. A prekvapenie prišlo, keď práve Štěpán zverejnil fotografiu, na ktorej bozkáva nejakú slečnu.

❤️//

Fotka uverejnená používateľom Štěpán Urban (@stepan.urban),

Po lepšom zhliadnutí fotky je evidentné, že ide práve o Emmu. Speváčka túto informáciu zatiaľ nijako nekomentovala, ale to, že na fotke je naozaj ona dokazujú komentáre. Práve kamaráti a kolegovia z kapely Novomešťanky Emmy Drobnej sa zapojili veľmi veľavravne do debaty, čím všetko potvrdili. “Už je to konečne oficiálne?” opýtal sa jeden z nich. “Toto je až moc oficiálne,” odpovedal druhý kamarát speváčky. Ak si teda iba dvojica nechcela z fanúšikov spraviť nejaký predvianočný žart, tak mladému páriku gratulujeme!

?//

Fotka uverejnená používateľom Štěpán Urban (@stepan.urban),

Emma kde jsi?.. neviem!? Ved som Cudzinka v tvojej zemi.? #cudzinkavtvojejzemi #xindlx #miskamiskechova #CoJeToSnamiSakra

Fotka uverejnená používateľom emma chorchelisita drobná (@emmadrobna),

Zdroj/Foto: Instagram
[/sociallocker]