Obľúbená slovenská skupina Desmod prišla o dôležitého člena. Zo šesťčlennej kapely je už iba päťčlenná. 

[sociallocker]Od začiatku leta tvorí skupinu Desmod už iba päť členov. Skupinu opustil gitarista Rišo Nagy. Samotný Desmod sa teraz rozhodol vyjadriť a objasniť dôvody odchodu svojho člena. “Je to fakt a kapela sa aj touto cestou chce dlhoročnému členovi poďakovať za všetko, čo pre ňu urobil. Za to obrovské množstvo nápadov a inšpirácií pri vzniku skladieb,” začali klasicky, ale pokračovali už trochu v inom tóne.

Postupne vraj medzi kapelou a gitaristom vznikli dva odlišné svety. “A tie boli od seba čím ďalej, tým vzdialenejšie. Nielen v názoroch, kam by mal Desmod smerovať, ale bohužiaľ sme sa rozchádzali aj ľudsky. Postupom času začala kapela pociťovať Richardovu vyťaženosť aj v iných, ako hudobných sférach,” vysvetľoval Desmod.

Skupina Desmod prišla o dôležitého člena

Nakoniec však aj napriek určitým nezhodám popriali Richardovi veľa šťastia v súkromnom živote a ako skupina povedala, tak aj v práci, ktorú si vybral. Fanúšikovia zostali z odchodu gitaristu sklamaní. “Rišo bude strašne chýbať. Som fanúšikom od začiatku, boli ste ako veľká rodina. Je mi to ľúto, no želám mu všetko dobré,” povedala Denisa a ostatní mali podobný názor. 

Zdroj/Foto: Facebook  
[/sociallocker]