Úspešná slovenská influencerka priznala trápenie. Lucia Mokráňová, ktorá sa zviditeľnila v reality šou Farma, prehovorila o náročnom období. To spôsobili vážne zdravotné ťažkosti jej dlhoročného partnera Martina. 

Mokráňová sa v roku 2020 stala po prvýkrát mamičkou. Z dcérky Tálie sa tešila spolu s partnerom Martinom, čo si mohli všimnúť jej fanúšikovia vďaka zamilovaným fotografiám populárneho páriku.

Radosť však najnovšie vystriedali strach a slzy. „Priatelia moji, chcem vám niečo povedať,“ uviedla ex-farmárka spočiatku a následne prehovorila o vážnych zdravotných problémoch. „Martin má tažkosti so srdiečkom, takže už chápete môj smútok v očiach na každej stories,“ vysvetlovala narovinu.

„Bol v nemocnici a bolo to strašne náročné,“ známa mamička taktiež priznala, že v nemocnici zažili nepríjemný prístup zrejme zo strany zdravotníkov. Nával stresu ju dokonca samu položil na lôžko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja som z toho stresu dostala zápal pľúc a ležím v Hodoníne,“ zakončila s tým, že o ich dcérku Táliu sa nateraz stará jej starká, Luciina mama, zatiaľ čo Martin čaká na dôležité vyšetrenie srdca. Obom držíme palce a prajeme skoré uzdravenie!

Foto: Instagram/luciamokranova