O tom, že raper Rytmus dopraje svojej milovanej manželke len to najlepšie, niet najmenších pochýb. Už neraz obdaroval Jasminu krásnymi šperkami či inými honosnými darmi. Najnovšie sa ale naozaj rozhodol buchnúť po vrecku. Moderátorka totiž dostane luxus, ktorým sa pýši aj Zuzana Plačková.

Patrik Rytmus Vrbovský sa už pár rokov chváli na slovenskej šoubizovej scéne svojimi vysokými raperskými zárobkami. Za peniaze z koncertov, reklamy či vlastnej značky si kúpil okrem nehnuteľností aj drahé šperky, luxusné oblečenie, pričom si dopraje i pravidelné dovolenky v exotike.

Nevídaným blahobytom zahŕňa aj svoju rodinu, a predovšetkým milovanú manželku Jasminu. Najnovšie ale naozaj prekvapil, keď sa na sociálnej sieti fanúšikom pochválil s obrovským darom, ktorý pre ňu chystá. Moderátorka s balkánskymi koreňmi totiž v marci 2023 dostane luxusné vozidlo značky Mercedes Brabus.

Ak je vám tento názov povedomý, pamätáte si správne. Rovnakým autom, ktoré sa cenovo pohybuje v státisícoch eur, v ružovej farbe totiž brázdi ulice hlavného mesta jej kamarátka Zuzana Plačková. Jasmine manžel povolil nechať si zhotoviť všetko na mieru: „Všetko ma nechal si vybrať, aj keď na hnedú kožu pindal, keď to zbadal, odpadol,“ prezrádza Jasmina, ktorá fasádu aj detaily zladí do zlato-hnedého odtieňa. Vozidlo si však bude môcť dvojica vyzdvihnúť až na jar budúceho roka, hoci sa už teraz nevedia dočkať. „Žijem najlepší život. Dnes som potešil moju manželku,“ napísal k záberom auta Rytmus, ktorý počas pandémie požiadal na Úrade práce v Pezinku o štátnu pomoc.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/rytmusking