Televízia JOJ tento týždeň odvysielala sériu častí Nákupných maniačok s ďalšími štyrmi súťažiacimi. O tomto týždni hovorila televízia ako o špeciálnom, pretože nakupovať mali slovenské playmate. 

[sociallocker]Televízia označila štvoricu dievčat, ktoré nakupovali tento týždeň slovom “playmate”. A v tom je práve ten problém. Z tejto štvorice sa môže totiž týmto titulom označovať len jedna z nich. A to Niki Zsuriková, ktorá nakupovala ako tretia. Na titulke pánskeho magazínu sa objavila v máji. Okrem nej tam žiadna z týchto krások nebola. Michaela Gašparovičová sa síce živí fotomodelingom, ale pre Playboy vraj tiež nikdy nefotila.

V samotnej relácii si takto nehovorila ani jedna zo žien, no keď blondínka Karin prehovorila pre jojkársky web, titul si už privlastnila. “Slováci sú skôr takí, že keď vidia dobre vyzerajúcu babu a keď už má ten titul playmate, tak už to každý berie, že je nejaké ľahšia, pritom pravda je niekde inde,” reagovala na kritiku.

Šéf slovenského Playboya Johny Kortis dokonca zvažuje voči televízii právne kroky. „Celá situácia je nesmierne zarážajúca, nakoľko prezentácia týchto 3 slečien v slovenskom modelingovom svete ako playmate je absurdná. Pre získanie titulu playmate sú licenčnou zmluvou právne stanovené presné špecifické kritéria a k dnešnému dňu ich ani jedna z uvedených 3 slečien nesplnila. Zvážime aj právne kroky k celej vzniknutej situácii,“ povedal pre topky. Dodal, že podobné následky bude vyvodzovať aj proti slečnám, ktoré sa tak budú samé prezentovať.

Jedinou zo súťažiacich, ktorá si môže hovoriť playmate, je Niki. Tá získala aj cenu stylistu

Ku celej situácii sa vyjadrila pre topky.sk aj hovorkyňa TV JOJ Lucia Kulihová, ktorá chybu priznala: „Keďže sa niektoré z účinkujúcich v tomto týždni Nákupných maniačok považujú za playmate, nazvali sme ich tak, no priznávame, že vhodnejší názov by bol sexi modelky. V tomto týždni sme mali playmate Niki Zsurikovú.” Diváci, ktorí tento týždeň šou sledovali a mysleli si, že sa pozerajú na slovenské playmate tak boli oklamaní a pozerali sa iba na jednu z nich, ktorou bola Niki.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]