Farma sa opäť zaplnila a na jej statok zavítali vypadnutí farmári. Niektorí sa ihneď aj pustili do práce, iní si naopak neodpustili provokačné poznámky.

[sociallocker]Tento týždeň sa objavili na farme niekoľkí farmári, ktorí sa museli už pred časom so súťažou rozlúčiť. Neprišli však opäť súťažiť, ale farmu navštívili iba ako hostia. Veľký rozruch sa spustil okolo Lenky Hrčkovej, ktorá hru opustila pre podozrenie na zápal slepého čreva. Nadšená z jej príchodu nebola určite Bubica, pre ktorú je Lenka doslova nočnou morou. Neustály psychický teror, ktorý uštedruje Miriam, ju už začína poriadne unavovať. Okrem nepekných poznámok, ju neprestajne prenasleduje, čo vyústilo do skutočne napätej situácie.

príchod

Zdá sa, že Lenka nepatrí medzi ľudí, ktorých si všetci ihneď obľúbia. Okrem Bubici ju majú poriadne v zuboch aj diváci, ktorí sa na sociálnej sieti na jej adresu vyjadrili úplne jasne. „Škoda, že Lenu po ceste nestratili ale najlepšie by bolo keby ju vysadili a nechali v Martine na psychiatrii.“, vyjadrila sa rozhorčená diváčka Ľubica na Facebooku. Na čo reaguje z trošku iného pohľadu ďalšia diváčka Tatiana: „Ľubica, ale však Lena je top frajerka. Bez nej by bola nuda a tak sa aspoň i my pobavíme.“

Aký je váš pocit z príchodu ex-farmárky Lenky Hrčkovej? Potešilo vás, že sa opäť objavila na Farme?

Zdroj / Foto: Facebook[/sociallocker]