V posledných rokoch sa akoby roztrhlo vrece s vážnymi obvineniami súvisiacimi s napadnutiami intímneho charakteru. Najnovšie sa médiami šíri ďalší škandál spojený s oscarovým režisérom, ktorý má na krku vážnu obžalobu. Údajne nemá ísť iba o jeden prípad, kedy sa hviezda Hollywoodu správala viac ako nepatrične.

Svetom šoubiznisu momentálne otriasa škandál spojený s režisérom, scenáristom i producentom Paulom Haggisom, ktorý sa môže pýšiť dvoma soškami Oscara. Pred pár dňami bol zadržaný políciou kvôli znásilneniu mladej ženy. S Britkou sa zoznámil v apríli tohto roka na festivale v Monte Carle a následne s ňou udržiaval vzťah prostredníctvom sociálnych sietí.

69-ročný muž sa nedávno so svojou priateľkou stretol v hoteli, kde ju držal celé dva dni, počas ktorých ju opakovane znásilňoval. Po pekle, ktorým si obeť prešla, ju priviezol na letisko a nechal ju tam bez akýkoľvek osobných vecí či dokladov. O pár hodín neskôr mu na dvere zaklopala polícia so zatykačom.

Haggis je podozrivý z trestných činov se*uálneho násilia a ublíženia na zdraví s priťažujúcimi okolnosťami. Údajne nemá ísť o prvý prípad útoku zo strany režiséra, keďže v roku 2018 ho štyri ženy obvinili zo znásilnenia, no celý prípad sa na súd nikdy nedostal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: variety.com  |  Foto: Twitter