Úspešná moderátorka Erika Judínyová momentálne prežíva najkrajšie roky života, ktoré jej však nečakane prerušilo smutné úmrtie v rodine. Ako totiž prvá dáma slovenského šoubiznisu priznala na sociálnej sieti, na večný odpočinok odišla jedna z jej najbližích osôb.

Erika Judínyová (50) v máji 2020 porodila svoju vytúženú dcérku Ellu, ktorá nepriniesla svetlo do života len jej a manželovi Štefanovi Skrúcanému (61), ale aj celej rodine. Nádherné obdobie lásky a radosti však aktuálne vystriedal smútok, nakoľko dlhoročná tvár TV Markíza prišla o milovanú príbuznú. Vo veku 78 rokov ju totiž navždy opustila krstná mama Violka, ktorá bola mladšou sestrou Erikinej mamy.

„Celé roky boli v našej rodine šťastné. Rok 2022 sme však začali nečakane smutne. Predvčerom sme pochovali dôležitého člena našej rodiny, mladšiu sestru mojej maminy. Krstná mama, odpočívaj v pokoji. V našich srdciach a spomienkach ostaneš navždy,“ odkázala milovanej krstnej Erika, ktorá zároveň zverejnila rodinný záber. Erike a jej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/erikajudinyova, smotanka_official, markiza.sk