Českým futbalom otriasla pred pár dňami veľmi smutná správa. V pondelok došlo na ceste medzi Ústím na Labem a Děčínom k fatálnej dopravnej nehode. Po zrážke auta s kamiónom vyhasol život mladého žiaka a hráča FK Ústí nad Labem, ako aj život dospelej osoby.

Na hlavnom ťahu medzi Ústím na Labem a Děčínom sa v pondelok okolo štvrtej poobede zrazili auto s kamiónom. Ako informuje CNN Prima News, pri nehode zahynula dospelá osoba, ako aj žiak a mladý hráč klubu FK Ústí nad Labem.

Podľa novších informácií bola dospelá obeť rodič mladého chlapca. Priamymi účastníkmi nehody boli aj ďalší členovia mládežníckeho tímu. Dve neplnoleté osoby skončili so zraneniami v nemocnici.

Správu potvrdil hovorca krajských záchranárov Prokop Voleník. Diaľnica bola po fatálnej nehode na niekoľko hodín uzatvorená, pričom doprava bola odklonená po objazde. Následne polícia upozornila na nebezpečnú vozovku, na ktorej sa stále nachádzala nafta. Pri Trnave prišiel o život obľúbený veterinár, ktorý skočil priamo pod rýchlik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cnn.iprima.cz  | Foto: FB/FK Ústí nad Labem