Herci, moderátor a všetci, ktorí sa podieľajú na tvorbe obľúbenej zábavnej relácie TV JOJ Inkognito, sú v smútku. Ešte minulý týždeň totiž odišiel na večný odpočinok ich dlhoročný kolega, ktorý sa na relácii podieľal celé roky. Osudným sa mu mal stať boj s rakovinou a následne s Covidom. 

Televízia JOJ prišla ešte 22. septembra o dlhoročného kameramana Vladimíra Ďurčanského, ktorého prezývali aj Čert. Skúsený profesionál sa podieľal na výrobe obľúbenej zábavnej relácie Inkognito. V smútku sú tak herci, moderátor aj všetci, ktorí s ním mohli dlhodobo v televízii spolupracovať.

Ako prezradili kolegovia pre Plusku, podľahnúť mal rakovine v kombinácii s Covidom: “Bojoval s onkologickým ochorením a napokon dostal Covid… Odišiel v kruhu svojich najbližších,” uviedli.

Pre mnohých bol Vladimír druhým otcom a veľmi príjemným kolegom, s ktorým sa skvele spolupracovalo. Tak sa o ňom vyjadril aj režisér Inkognita Tomáš Eibner. Kolegovia dodali, že si prekvapivo neželal mať žiadny pohreb, a tak mu toto prianie aj bolo splnené: “Pohreb mať nebude, neželal si to, povedal nám, že ak raz odíde do večných lovíšť, máme si na neho pripiť pohárom whisky.”  Český šoubiznis šokovala samovražda známeho 46-ročného producenta, ktorý stál za mnohými obľúbenými komédiami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ, FB/Plus JEDEN DEŇ