Hviezdne manželstvo je v troskách! Jeden z najkrajších a najsledovanejších párov tejto planéty neuniesol rodinné problémy. 

[sociallocker]41-ročná herečka podala žiadosť o rozvod tento pondelok. Šokujúcej informácii nedokáže uveriť ani zdroj blízky z ich okolia, ktorý sa vyjadril, že aj keď dvojica tento rok trávila menej času spolu, výročie sobáša oslávili spoločne. Podľa people.com je dvojica od seba odlúčená od 15. septembra a práve toto Brada položilo. “Som z toho veľmi smutný, ale teraz je najdôležitejšie, aby sme sa postarali o naše deti.”

Dôvodom rozvodu s 52-ročným Pittom je podľa Angeliny rozdielny pohľad na výchovu. Vraj mali spory kvôli deťom a podľa blízkych priateľov bola brunetka veľmi sklamaná z jeho metód výchovy. Zdroj uviedol, že Pitt mal vždy zmysel pre disciplínu a vedel na deti zvýšiť hlas, keď bolo treba. Naopak, Jolie bola k deťom benevolentná a tak sa ich výchova odlišovala.

Hviezdny pár sa prvýkrát stretol v roku 2005 pri natáčaní filmu Pán a Pani Smithovci. V tom čase bol Brad ženatý s herečkou Jennifer Aniston a bola to práve Angelina, ktorá toto manželstvo rozbila. Odvtedy spolu tvorili pár, no manželský sľub si dali až pred dvomi rokmi, v roku 2014. Vychovávali spolu 6 detí, z toho 3 vlastné a 3 adoptované. Pri žiadosti o rozvod Angelina samozrejme, požiadala aj o zverenie detí do svojej opatery.

https://www.instagram.com/p/BKRFi32Bhdt/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BKbZvUmh-6-/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BJb8G_IBWvW/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BIkz4E-BAvx/?taken-by=brangelinaofficial

Zdroj: people.com | Foto: Instagram
[/sociallocker]