Filmový svet zasiahla smutná správa o nečakanej smrti herečky, ktorá zahviezdila vo filme Na svätého Valentína. Príčina jej smrti zatiaľ nie je známa, no média sa domnievajú, že iba 37-ročná žena podľahla zákernej rakovine. Dôvodom má byť jej náhla strata hmotnosti.

Kanadská herečka a modelka Stefanie Sherk († 37) náhle zomrela v sobotu 20. apríla. V minulosti sa objavila v úspešnom filme Na svätého Valentína, pričom predtým zahviezdila v snímke Smrť nad Pacifikom. Vďaka hereckému talentu sa dostala do povedomia väčšieho množstvo fanúšikov, ktorí tak zostali pred pár dňami v absolútnom šoku.

Demian Bichir, manžel známej herečky, totiž verejnosť informoval o jej náhlej smrti, no príčinu neuviedol, aj keď slová zdrveného muža naznačujú, že Stefanie musela dlhšie bojovať so zdravotnými problémami. ,,Bolo to najsmutnejšie a najťažšie obdobie nášho života a nevieme, koľko času nám potrvá prekonať túto bolesť. Navždy si uchováme Stefanie v našich srdciach. Všetkým ďakujeme za ich modlitby a úctivo žiadame o vaše porozumenie, aby sme mohli v týchto neuveriteľne ťažkých časoch truchliť v pokoji a súkromí,” napísal na sociálnej sieti.

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram/demianbichiroficial, YouTube, Pixabay