Blízka rodina, priatelia i kolegovia sú v absolútnom šoku. Vôbec netušili, že slovenská herečka si prechádza náročným obdobím a o to viac je šokujúcejšie, že známa umelkyňa nakoniec vážnej chorobe aj podľahla.

Silvia Petöová († 50) sa objavila v mnohých slovenských seriáloch ako Ordinácia v ružovej záhrade či Panelák, taktiež bola neodmysliteľnými hlasom domáceho dabingu. Pravidelne sa však objavovala aj v Slovenskom národnom divadle alebo v divadle Astorka. Málokto vedel, že jej bola pred pár rokmi diagnostikovaná rakovina, keďže herečka sa snažila naďalej pracovať a akékoľvek príznaky zakryť pred priateľmi či kolegami.

V posledných mesiacoch sa však utiahla a podľa priateľov sa nemohla venovať práci, keďže strácala sily. Silvia mala včera nakoniec chorobe podľahnúť, čo pre plusku.sk potvrdil zdroj blízky jej rodine. Dokonca ani jej dobré kamarátky Bibiana Ondrejková či Katarína Brychtová vôbec netušili, že bola chorá a svoj boj nakoniec prehrala.

V šoku bola aj jej ďalšia kamarátka Wanda Adamík Hrycová, ktorá jej na nástenku na sociálnej sieti napísala: ,,Čo je to za blbý fór?“ Tentokrát však nejde o žiadny vtip, ale krutú realitu. Mnohí kolegovia herečky si tak nevedia vysvetliť, ako sa jej podarilo tajiť tak závažné ochorenie. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook, Pixabay