Duel na Farme sa opäť nezaobišiel bez poriadnej drámy a tak, ako aj po minulé piatky, aj tento bol v znamení nečakaných skutkov. V hlavnej úlohe sa tentokrát predstavil Robo Mikla, ktorý sa svojím odchodom postaral na statku o poriadny rozruch.

Na Farme prebehol dlhoočakávaný duel medzi Michalom Gajdošom a Robom Miklom, ktorý ale po náročnej disciplíne s ťažkým pieskom nad hlavou skončil so zranením Michalovej ruky. Aj keď sa model snažil v súťažení pokračovať, stratil cit a silu v ľavej ruke a keďže nasledujúca disciplína mala byť silová, Evelyn hru zastavila a Michal oficiálne prehral.

Robo ale v tej chvíli predniesol nečakaný príhovor, v ktorom sa svojho života na Farme dobrovoľne vzdal v prospech zraneného Michala. Následné hlasovanie farmárov na čele s Ibim síce ustanovilo, že na statku môžu naďalej ostať Michal aj Robo, no rebel sa s týmto výsledkom odmietal vyrovnať a trval na svojom odchode. Podľa vlastných slov sa takto rozhodol už v duelantskej chatke, kde si Michala obľúbil a zmieril sa s tým, že v prípade výhry či prehry opúšťa Záhorie.

Pri svojom odchode sa stretol s nevôľou ostatných farmárov, ktorí hudobníka zo Žiaru nad Hronom prehovárali, no on vyhlásil, že odchádza hoci aj pešky. Nasledovalo zbrklé zhrabnutie vecí a prudký odchod z duelantskej stodoly. Aké sú bezprostredné reakcie farmárov na Robov nečakaný odchod a ako sa Farma vysporiada s náhlou stratou troch súťažiacich, sa dozviete už čoskoro. Robo však pred opustením Farmy stihol poriadne naložiť celebritám na statku a sklamané Twiinsky na Robove drsné slová patrične zareagovali. Celý príhovor Roba Miklu si pozriete >>> TU <<<.

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk