Diváci, ktorí boli súčasťou firemnej akcie, sa stali svedkami hrôzostrašnej situácie. Po tom, ako sa na pódiu objavil slávny herec, boli všetci prítomní nadšení a nikto nemohol tušiť, čo sa stane už o pár minút. Celý incident je dokonca zachytený vo videu.

Na firemnú akciu bol pozvaný 64-ročný herec Simon Yam, ktorý sa v minulosti objavil po boku Angeliny Jolie vo filme Lara Croft: Tomb Raider. Zahral si však aj v snímkach The Cradle of Life, Election či Exiled. Pozvaní hostia boli z jeho prítomnosti nadšení a vo chvíli, keď sa objavil na pódiu, sa strhol veľký potlesk.

Po pár minútach jeho prejavu však za ním prišiel muž, ktorý sa tváril absolútne pokojne a herec si zrejme myslel, že ho chce iba pozdraviť. Vtom z ničoho nič vytiahol z vrecka nôž a bodol niekoľkokrát Simona do brucha. Následne sa začal zaháňať nožom a zasiahol ho párkrát aj do ruky.

Nakoniec zasiahla bezpečnostná služba a zranený muž bol urýchlene prevezený do nemocnice. Momentálne sa nachádza na jednotke intenzívnej starostlivosti. Násilník bol zatknutý a v tejto chvíli mu hrozí obvinenie z pokusu o vraždu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video z útoku si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Twitter, Pixabay, YouTube