Kedysi bol úspešným moderátorom a darilo sa mu vo všetkom, no stačil jeden okamih, ktorý mu navždy zmenil život. Bývalý moderátor Televízie Markíza Rastislav Žitný pred rokmi spôsobil dopravnú nehodu, pri ktorej prišiel o život len 5-ročný Tomáško. Teraz však žije úplne normálnym životom. 

Rasťo Žitný bol moderátorom Televíznych novín na Markíze a moderátorskú dvojicu tvoril s Mariannou Ďurianovou. V roku 2008 však svojou rýchlou neuváženou jazdou spôsobil dopravnú nehodu, pri ktorej zahynul len 5-ročný chlapček. Žitný si odsedel 13 mesiacov vo väznici v Opatovciach a o štyri mesiace mu vrátili dokonca aj vodičské oprávnenie.

Na hlavu bývalého moderátora sa valila kritika z každej strany. Po nehode sa do televízie už nevrátil a snažil sa vyhýbať médiám, pričom sa chcel znovu zaradiť do každodenného života. Vyzerá to tak, že sa mu to podarilo, pretože portál topky.sk zistili, že v sobotu 7. apríla sa tajne oženil! Podľa portálu sa svadba konala v penzióne na Spiši a pozvaných bolo približne 70 hostí. Podľa dostupných informácií sa Rasťovho veľkého dňa mala zúčastniť aj jeho niekdajšia moderátorská partnerka Ďurianová.

Rasťo Žitný a Marianna Ďurianová v Televíznych novinách

Zdroj: topky.sk | Foto: Pexels, Twitter | Video: YouTube