Českí fanúšikovia majú obavy o legendárnu speváčku, ktorá musela byť pred pár dňami hospitalizovaná v nemocnici. Jej manžel je veľmi rád, že v osudný moment sa nachádzal doma a mohol okamžite zavolať záchranku. Sám si radšej nechce predstavovať, čo by sa stalo, keby nebol pri nej.

Česká speváčka Hana Zagorová si v sobotu (28. mája) vychutnala raňajky a následne skolabovala. Okamžite jej bola privolaná záchranka, ktorá ju previezla do Ústavu hematológie a krvnej transfúzie v Prahe. ,,Hanka skolabovala, pretože jej zo sekundy na sekundu odišli z tela minerály. Nebezpečne jej klesol draslík, krvné doštičky, proste všetko,“ vysvetlil jej manžel pre Blesk.cz.

75-ročná blondínka má byť stabilizovaná a komunikuje, čo Štefan Margita považuje za dobré znamenie. Zagorová dlhodobo bojuje s poruchou krvi, pričom chodila pravidelne na transfúzie. V posledných mesiacoch sa jej zdravotný stav zlepšil, a dokonca sa pustila aj do tvorby nových skladieb. Zagorovej manžel s nádejou dúfa, že jeho žena bude doma do 6. júna, keďže práve v tento deň dvojica oslavuje tridsiate výročie svadby.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Zdravotnická záchranná služba hl.m.Prahy, IG/hanazagorova_official