Tak toto sa nepodarí len tak hocikomu. Mladá Slovenka známa aj z markizáckeho Telerána sa objavila v novom klipe populárneho speváka. A ten už videlo osem miliónov ľudí. 

[sociallocker]Tanečnicu a modelku Janku Slačkovú môžete poznať aj z markizáckeho Telerána. V minulosti tancovala už spolu s takými menami ako Jennifer Lopez či Robbie Williams. Okrem toho tancovala aj v šou Tvoja tvár znie povedome. Teraz sa jej podaril ďalší megaúspech. Objavila sa v novom klipe Rickyho Martina. Pieseň Vente Pa’ Ca videlo za pár dní už osem miliónov ľudí. Videoklip sa natáčal na Miami. “Bolo to brutálne a strašne sa z toho teším,” hovorí Janka.

“Na Miami ma oslovila produkcia, že ma videli na fotkách a že sa im páčim a či by som nechcela účinkovať v klipe Rickyho Martina, na ktorom spolupracoval s latinskoamerickou hviezdou – Malumom,” povedala Slačková pre tvnoviny.sk. Janka si vraj najskôr myslela, že v klipe bude iba ako komparz spolu s ďalšími desiatkami modeliek. Nakoniec sa jej však ušla jedna z najvýraznejších úloh v klipe. Režisér ju postavil priamo vedľa Rickyho Martina. Janka povedala, že spevák bol veľmi pokorný, vždy každého pozdravil a v rámci čakania sa s nimi aj porozprával.

? #fómábeso#nyc#time#svojka

Fotka uverejnená používateľom jankasla (@jankasla),

Zdroj: tvnoviny.sk | Video: YouTube | Foto: Instagram, YouTube, commons.wikimedia.org, Facebook
[/sociallocker]