Slovenský herec Maroš Kramár je známym milovníkom žien. Počas natáčania jednej z epizód jojkárskej relácie Inkognito to však poriadne prepískol, keď prstom šťuchal do pozadia maskérky Martiny, čo bolo napokon aj odvysielané. Jeho konanie poriadne rozbúrilo hladinu slovenského šoubiznisu.

Nevhodné správanie herca pobúrilo množstvo Slovákov, no vlna pohoršenia sa zdvihla ešte viac, keď sa Kramár odmietol ospravedlniť, a zároveň urazil mnohé ženy. Na jeho obranu sa postavil jediný človek, ktorým bol humorista Oliver Andrásy. Podporil ho a dokonca mu odkázal, aby žil tak ako doteraz.

Ak už 61-ročného umelca nezaujímajú názory stoviek žien, určite by mal aspoň počúvať varovania jedného z jeho zamestnávateľov. Podľa riaditeľa televízie JOJ Marcela Gregu došlo k zlyhaniu zo strany produkcie, a zároveň upozornil, že rodinná televízia má nulovú toleranciu voči se*uálnemu obťažovaniu.

JOJ-ka už dokonca začala konať, keďže podľa informácií denníka Nový Čas momentálne nebudú odvysielané epizódy Inkognita, v ktorých účinkuje Kramár. Herec dostal dočasnú stopku, ktorá môže pokojne skončiť výpoveďou. „Televízia JOJ sa celou situáciou od jej vzniku zaoberá, hlavní aktéri dostali zatiaľ upozornenie, čím sa to, samozrejme, nekončí a problém je v riešení,“ upozornila PR manažérka Katarína Gajdošíková pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: markiza.sk, joj.sk, FB/Inkognito