Milan Lučanský skončil po akcií Judáš s obvineným na krku a v súčasnosti je stíhaný väzobne až do vyrieknutia rozsudku. Na verejnosť však prenikli šokujúce informácie o jeho náhlej hospitalizácií a záhadnom konflikte vo väzbe, ktorý ale nebol potvrdený.

Milan Lučanský sa musel dostaviť na výsluch po akcií NAKA s názvom Judáš a v súčasnosti čelí vážnym obvineniam vo väzbe. Len pred niekoľkými hodinami sa na jeho adresu ostro vyjadril aj väznený Mikuláš Černák. Bývalý policajný prezident je pritom vo väzbe len pár dní a už došlo k nečakanej udalosti.

Lučanský totiž musel byť podľa informácií týždenníka Týždeň hospitalizovaný a má ho čakať operácia oka. Na tom by nebolo nič zvláštne, no najprv sa objavili záhadné informácie o tom, že Lučanský mal mať vo väzení konflikt a údajne mal byť napadnutý.

Tieto slová však podľa Sme hovorkyňa väzenského zboru v Prešove Monika Kacvinská poprela. „Ústav Prešov neeviduje v danom období fyzické napadnutie obvineného alebo odsúdeného ani použitie donucovacích prostriedkov voči obvinenému alebo odsúdenému,“ uviedla. Napokon sa malo hovoriť o tom, že Lučanskému praskla cievka počas cvičenia. Hovorkyňa ružomberskej Ústrednej vojenskej nemocnice však nemôže bez súhlasu pacienta poskytnúť žiadne bližšie informácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tyzden.sk, sme.sk │ Foto: YouTube/SME