Obvinený policajt skončil na psychiatrii: Hrozné odhalenie o jeho..!

Dátum:

Celé Slovensko šokovala tragická udalosť, ku ktorej došlo 14. marca vo večerných hodinách. Mnohí si kladú otázku, či sa dalo zabrániť hroznému nešťastiu, ktoré spôsobilo smrť 29-ročného policajta Filipa. Najnovšie informácie totiž iba potvrdzujú, že útočník nebol po psychickej stránke v poriadku.

Martin Turčan pred pár dňami zastrelil svojho kolegu Filipa, ktorý utrpel vážne zranenia a napokon skonal na mieste činu. Obvinený policajt bol pár hodín na úteku, pričom jeho kolegovia boli nútení opustiť svoje domovy, keďže predpokladali návštevu vo svojich domácnostiach, ktorá by mohla skončiť tragicky.

Po dolapení pri Partizánskej Ľupči bol syn primátorky mesta Prešov prevezený do cely policajného zistenia na košickom obvodnom oddelení. Podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ sa zadržaný začal správať agresívne a službukonajúci policajt musel zavolať kolegov, no privolané boli hneď tri policajné hliadky. ,,Apage Satanas (pozn. red. preklad z latinčiny-Odstúp Satan) a Mária vás skare!“ kričal, niektorých z nich udrel a vyhrážal sa mužom zákona, že na nich pošle atómovú bombu. Momentálne sa už nachádza na psychiatrickom oddelení v Košiciach.

Ďalšie vyšetrovanie preukázalo, že 33-ročný muž mal psychické problémy už v minulosti. Pred piatimi rokmi si mal k sebe privolať policajnú hliadku, pričom tvrdil, že ho prenasledujú teroristi. Tento incident preverovalo aj vedenie prešovského krajského riaditeľstva, no podľa psychologického posudku bol v poriadku, v dôsledku čoho mohol pokračovať v práci.

Turčan bol dokonca ženatý a s bývalou partnerkou Miškou má dve deti. Podľa príbuzných bol agresívny aj voči svojej polovičke. V období, keď bola tehotná, ju mal kopať do brucha, a taktiež jej údajne držal nôž pod krkom. Jeho exmanželka sa odmieta k nemu vyjadriť, keďže spolu už päť rokov nežijú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: IG/vcelar.pod.barborou, FB/Polícia SR-Prešovský kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...