Očarila porotu aj divákov: Superstaristka je dcérou známeho speváka!

Dátum:

Televízia Markíza odvysielala v piatok (17. septembra) tretiu epizódu šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde zahviezdila aj mladá speváčka Angelika Kollmannová. Sympatická brunetka očarila divákov aj porotu príjemným hlasom, pričom postúpila do ďalšieho kola.

Talentová šou Česko Slovensko hľadá Superstar pomaly odhaľuje spevákov, ktorí pred televíznymi kamerami budú pokračovať v hre o titul Superstar a finančnú výhru 75 000 €. Medzi inými sa pred porotu postavila aj sympatická Angelika Kollmannová, ktorá jednohlasne postúpila do ďalšieho kola po odspievaní skladby Nothing Breaks Like a Heart od Miley Cyrus.

Možno sa vám však zdá jej meno známe, prípadne ste si na televíznej obrazovke všimli rodičov, ktorí ju sprevádzali. Angelika je totiž dcérou speváka Otta Kollmanna, ktorý sa zviditeľnil v súťažiach Môj najmilší hit, Elán je Elán či ako frontman kapely Kochanski. „V podstate aj vyrastá v takej ukričanej a uspievanej rodine, tak si myslím, že je to také prirodzené,“ povedal pred kamerou hrdý otec.

Chválou na adresu 19-ročnej študentky nešetril ani obávaný kat Paľo Habera: „Tá pesnička ma nejak neoslovila. Tá pesnička. Ale ty si ma oslovila úplne brutálne. Tvoj hlas, tvoje správanie sa, tvoje úplne prirodzené pôsobenie. Vidno, že to máš v krvi!“ Nadšenie však neskrýval ani Marián Čekovský, ktorý taktiež posunul Angeliku do ďalšieho kola: „Bolo to výborné. Nemám čo dodať. Keď niekto spieva tak, ako spievaš ty, považujeme ho za hotového speváka. Stojíš na správnom mieste, vitaj v hre.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Otto v šou Elán je Elán

 

Zdroj: markiza.sk | Foto | Video: YouTube, FB/O.K.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...