Vždy usmiata a pozitívne naladená speváčka Veronika Nízlová si prechádza ťažkým obdobím. Jej telo už dlhšie bojuje s veľkými bolesťami, avšak lekári konečne zistili príčinu.

Veronika Nízlová pred mesiacom priznala, že užíva homeopatickú liečbu. ,,Liečim si ekzém, ktorý sa mi spustil pred cca 3 rokmi a taktiež intolerancie. Dnes mi je už trochu lepšie. Ale priznám sa, že deň 3 bol najhorší. Celý som ho v neskutočných bolestiach preplakala. Pôrod bol pohoda oproti tomuto…,” šokovala na Instagrame Twiinska, ktorá v tom čase nikde nechodila a ani sa neukazovala na očiach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Obľúbená speváčka mala po celom tele ekzém, pričom jediným prázdnym miestom boli podľa jej slov prsty na rukách. K tomu všetkému sa bezradnej Vebi pridružili aj ďalšie ťažkosti. Novému Času sa priznala, že sa u nej dva týždne striedali zimnica a horúčka. „O bolestiach ani nehovorím. Plakala som uprostred dňa aj noci. Ako keby ma poliali od hlavy po päty vriacou vodou. Bolelo ma to ako popálenina,“ vyjadrila sa mamička dvojročnej dcérky Ney. Spomínané ťažkosti nepraje nikomu.

Ako Veronika uviedla, konečne už pozná aspoň svoju diagnózu. „Mala som zápal kože. Zistili mi zlatého stafylokoka. Uvidíme, ako teraz dopadnú testy. Hádam to bude už len lepšie,“ prezradila populárna kráska, ktorá proti infekčnému ochoreniu bojuje silnými liekmi. Prajeme skoré uzdravenie!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/veronikatwiins