Dlhoočakávaný Black Friday, ktorý k nám zavítal z Ameriky, je opäť tu! Tešiť sa môžete na nákupné šialenstvo, dlhé rady pred obchodom, pokladňami, ale najmä na mimoriadne ceny a zľavy, ktoré pôjdu až na 80%.

[sociallocker]Milovníci nákupnej horúčky si opäť prídu na svoje. Od tohoto piatku sa na Slovensku začína ošiaľ s názvom Black Friday. Nakúpiť tak môžete najmä elektroniku, ale aj oblečenie či potraviny s výraznými zľavami, ktoré dosahujú až 80%! V týchto obchodoch si prídete na svoje a nakúpite najvýhodnejšie vianočné darčeky:

Hej.sk

Výpredaje začali už minulý piatok a potrvajú až do nedele 27. novembra. Zákazníci sa môžu tešiť na zľavy až do 80%.

Alza.sk

Rovnako ako v Hej.sk trvajú výpredaje od minulého piatku a skončia 27. novembra. Zľavy dosahujú až 80% a v ponuke nájdete 677 najžiadanejších výrobkov.

NAY

V tejto sieti predajní prebieha Black Friday len počas víkendu, od 25. do 27. novembra. V zľave nájdete produkty zo všetkých kategórii a ceny budú zľavnené až do 50%.

DATART

Datart pre obrovský záujem zákazníkov predĺži akciu z jedného dňa na celý víkend a zľavy sa vyšplhajú až na 83%. V ponuke sú iPady, playstation, televízory, automatické espresso, ale aj mnoho ďalších spotrebičov.

H&M

Aj odevná sieť sa rozhodla poskytnúť zákazníkom zľavu 20% na celý nákup v období 25. až 27. novembra. Nesmie sa však jednať o už zľavnený tovar, alebo nákup darčekových kariet.

TESCO

Zahanbiť sa nenechal ani potravinový reťazec a poskytne zľavy na tovar svojim verným zákazníkom, ktorí vlastnia kartu Clubcard. Tí sa môžu na zľavy tešiť rovnako medzi 25. až 27. novembrom.

Zdroj: cas.sk |  Foto: depositphotos.com
[/sociallocker]