Z tímu poradcov prezidentky SR Zuzany Čaputovej odišiel jeden z členov. Je ním známa televízna tvár, ktorá sa opäť po dvoch rokoch vracia na televízne obrazovky. Zároveň prezradil, čo ho k tomuto nečakanému rozhodnutiu ukončiť pôsobenie v prezidentskom paláci viedlo.

Do tímu prezidentky SR Zuzany Čaputovej, ktorá venovala Ficovi pred pár hodinami ostrý odkaz, prišiel v roku 2019 nečakane aj známy glosátor Marián Leško. Štúdio televízie JOJ tak vymenil za prezidentský palác, kde pôsobil ako poradca. Ako ale uviedla Pluska, Leško sa rozhodol pre nečakaný odchod.

Odišiel som na jar 2019, a keďže som úlohu poradcu pani prezidentky ukončil aktuálne k 31. októbru, tak som sa opäť mohol vrátiť do relácie Sedem,“ priznal. Glosátor sa tak opäť objavil v poslednej časti Sedem. A prečo napokon neostal po boku prezidentky počas celého volebného obdobia?

Dôvod, prečo som odišiel, bol, že som mal pocit, že moja úloha v prezidentskom paláci bola splnená, všetko sme nastavili a všetko fungovalo, ako má. Tak som si povedal, že urobil som, čo som mohol, a rád by som túto úlohu prenechal mladším, šikovnejším a krajším. Pani prezidentka ma síce presviedčala, že mám ešte zostať, ale napokon sme sa dohodli, že úspešná polovica funkčného obdobia je dobrý čas na môj odchod, a zároveň návrat do relácie,“ vyzradil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ, FB/Zuzana Čaputová