Raper Patrik Rytmus Vrbovský si už roky zarába na živobytie hudbou, no aj kolekciou oblečenia či spoluprácou so zvučnými značkami. Okrem toho však jeho meno figuruje aj v troch spoločnostiach, pričom v jednej z nich spolupracuje so „známou firmou“ z Bödörovho okolia.

Rytmus sa fanúšikom na sociálnej sieti rád predvádza luxusným životným štýlom, ktorý vedie. Zároveň mladej generácii zdôrazňuje, že tvrdou prácou a ochotou ísť za svojimi snami môžu dokázať všetko, čo si zaumienia. Samotný raper sa okrem hudby živí aj spoluprácou so známymi značkami, ktoré propaguje na Instagrame.

Ako zistil Šarm, Patrikovo meno však figuruje aj v troch firmách, kde podľa všetkého podniká. V jednej z nich spolupracuje s raperom Egom alebo Michalom Strakom, pričom sa im za minulý rok podarilo vyprodukovať zisk vyše 114-tisíc eur. V druhej eseročke figuruje len Rytmusovo meno a tá si prilepšila ziskom 56-tisíc eur.

Nemenej zaujímavá je Rytmusova tretia spolupráca vo firme, kde je spoločníkom známy zápasník Matúš Mečár. Jeho meno na Slovensku zarezonovalo v roku 2018 počas smrteľnej nehody, pri ktorej v dôsledku rýchlej jazdy zahynula mladá Lucia. Mečár je zároveň kamarátom obvineného Norberta Bödöra a spomínal sa aj v súvislosti s chatovou nahrávkou v Čifároch, na ktorej sa objavil aj Fico či Kaliňák. Táto firma vygenerovala minulý rok zisk skoro 100-tisíc eur. Dvojka sa pritom mohla spoznať počas Rytmusovho zápasenia v ringu a športovej prípravy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: YT/OKTAGON MMA, IG/rytmusking