Celeste Buckingham sa dostala z rozchodu s predošlým partnerom pomerne rýchlo a aktuálne má vraj randiť s novým priateľom. Čerstvou láskou speváčky má byť pritom opäť hudobník, ktorý hrá v známej a obľúbenej kapele.

Celeste Buckingham pôsobila po boku o 18 rokov staršieho Aleša Mlátilíka veľmi šťastne a o to väčší šok nastal, keď dvojica odrazu v máji ohlásila nečakaný rozchod. 24-ročná speváčka sa však z náhleho konca vzťahu rýchlo otriasla. Podľa informácii portálu Najky už vraj totiž pár mesiacov nie je sama.

Kráska s iránsko-ruskou krvou po mame a americko-írskou po otcovi sa má údajne stretávať s novým partnerom už od leta. Celeste pritom znova zalovila v šoubizových vodách, keďže má randiť so známym bubeníkom Robertom Dandom z kapely Lavagance.

Anonymný zdroj mal bonznúť aj detaily speváčkinej romance: “Sú spolu už niekoľko mesiacov. Svoj vzťah neskrývali, no ani ho nejako verejne neprezentovali,” prezradil. Keďže Celeste je známa tým, že o nových vzťahoch, ako aj o rozchodoch informuje fanúšikov až po nejakom čase, na oficiálne vyjadrenie si zrejme budú musieť aj tentokrát počkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celeste má údajne randiť s novým priateľom
Kapela Lavagance
Novou láskou speváčky má byť bubeník skupiny Lavagance

Zdroj: najky.sk │ Foto: Facebook/Dornkappel, Instagram/celbuckingham, lavagance