Monika Jankovská sa len pred niekoľkými dňami dostala po roku z kolúznej väzby a už skončila opäť na nemocničnom lôžku. Hoci právny zástupca nechcel prezrádzať detaily dôvodov hospitalizácie, napokon ich mal odhaliť ktosi z prostredia samotnej nemocnice.

Bývalá štátna tajomníčka sa len minulý týždeň dostala po roku na vytúženú slobodu, hoci jej telo zdobí elektronický náramok a musí zostávať pod dohľadom probačného úradníka počas ďalšieho priebehu riešenia známych káuz. Monika Jankovská, ktorej zdravie sa za mrežami značne podlomilo, však po pár dňoch skončila opäť hospitalizovaná.

Jej právny zástupca Peter Erdös sa o pobyte klientky v nemocnici dozvedel v pondelok ráno, keď k udalosti došlo. Pred médiami však nechcel bližšie špecifikovať, aké problémy dohnali Jankovskú naspäť na nemocničné lôžko. Po víkend v bratislavskom byte tak skončila exsudkyňa znova pod dohľadom lekárov.

Erdös najnovšie potvrdil, že obvinená strávi v nemocnici určite aspoň niekoľko dní. „Na základe toho, ako ju videl jej všeobecný lekár, jej bola nariadená bezodkladná hospitalizácia. Vzhľadom na to, v akom zdravotnom stave sa nachádza,“ uviedol podľa Plusky. Z prostredia nemocnice pritom unikla informácia, že Jankovská mala v pondelok nadránom doma skolabovať, a tak bol prevoz do zariadenia akútny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza, Televízia JOJ